Warsztaty teatralne !REWOLUCJA REWOLUCJA! – Projekt Teatr Polska jedziemy z teatrem w Starachowicach!

27 września (niedziela) o godzinie 16.00 w sali baletowej Starachowickiego Centrum Kultury (sala nr 305, III piętro) odbędą się warsztaty teatralne zatytułowane !REWOLUCJA REWOLUCJA!. Poprowadzą je znakomici goście: Katarzyna Maria Zielińska-aktorka, Bartłomiej Miernik-krytyk teatralny oraz Katarzyna Wojciechowska-Reiber-kierownik produkcji spektaklu „Rewolucja balonowa”. Udział w warsztatach jest bezpłatny, może w nich wziąć udział każdy.

Osoby biorące udział w warsztacie będą przypominać sobie czas przełomu 1989r. . Zadaniem uczestników będzie opowiedzenie o swoich wizjach i skonfrontowanie ich z obecną rzeczywistością.

Co nam się udało zrealizować? Jakie wartości po drodze zgubiliśmy? Każda osoba będzie miała kilka minut na opowieść, stając na scenie. Warsztaty pozwolą uczestnikom poczuć wspólnotę wynikającą z podobnych doświadczeń. Poprzez wsłuchanie się we wspólne wspomnienia uczestnicy będą mieli okazję odkrycia na nowo istoty przemian 1989 r.

Organizatorzy serdecznie proszą, by każdy z uczestników odpowiedział sobie przed warsztatem i przygotował odpowiedź na trzy pytania:

1. kim jestem?

2. skąd pochodzę?

3. z czym kojarzy mi się hasło: Rewolucja Balonowa i lata 89-95?

Ponadto, niech każdy warsztatowicz zabierze z domu dowolny przedmiot z tamtych lat oraz w DOBRY HUMOR 🙂

Z kolei o godzinie 19.00 zapraszamy na znakomity spektakl „Rewolucja balonowa”, który będzie świetnym uzupełnieniem teatralnych warsztat ów. Bilety w cenie 15 zł do nabycia w Kasie SCK oraz na stronie www.sck.org.pl

Serdecznie zapraszamy!!!

Leave a Comment