W Młodzieżowym Domu Kultury w Starachowicach piknikiem artystycznym podsumowano miniony rok szkolny.

Pikniki artystyczne  na zakończenie roku szkolnego to już tradycja w Młodzieżowym Domu Kultury. Są okazją do prezentacji artystycznych i spotkania społeczności MDK oraz naszych  przyjaciół i  znajomych.
Tegoroczny piknik odbył się w wtorek  18 czerwca na placu przy MDK. Pogoda dopisała i na trawie bez przeszkód można było rozłożyć koce i piknikowe przysmaki. Jak co roku bowiem odbył się konkurs na najciekawszy koszt piknikowy. Tradycyjnie też serwowaliśmy kiełbasę z grilla.
Na scenie prezentowali się wychowankowie MDK: wokaliści, zespoły, recytatorzy, instrumentaliści, grupa teatralna. Piknik poprowadzili przedstawiciele grupy dziennikarskiej MDK. Można też było oglądać prace fotograficzne z FOTOPracowni.
Najaktywniejsi wychowankowie otrzymali dyplomy za osiągnięcia i aktywne uczestnictwo w działalności artystycznej MDK w roku szkolnym 2018/19. Dyplomów było kilkadziesiąt! Specjalne dyplomy z czterolistną koniczynką i życzeniami częstych spotkań z nami na drogach życia otrzymali ci, którzy idą na studia i kończą nawet i kilkunastoletnią  przygodę z naszą placówką. Wręczenie dyplomów „z koniczynką” to zawsze wzruszający moment…
Dziękujemy Wam – całej społeczności MDK za świetny rok szkolny 2018/19.

podopieczni i pracownicy MDK podopieczni i pracownicy MDK podopieczni i pracownicy MDK podopieczni i pracownicy MDK podopieczni i pracownicy MDK podopieczni i pracownicy MDK podopieczni i pracownicy MDK podopieczni i pracownicy MDK podopieczni i pracownicy MDK podopieczni i pracownicy MDK podopieczni i pracownicy MDK podopieczni i pracownicy MDK podopieczni i pracownicy MDK podopieczni i pracownicy MDK podopieczni i pracownicy MDK podopieczni i pracownicy MDK podopieczni i pracownicy MDK podopieczni i pracownicy MDK podopieczni i pracownicy MDK podopieczni i pracownicy MDK podopieczni i pracownicy MDK podopieczni i pracownicy MDK podopieczni i pracownicy MDK podopieczni i pracownicy MDK podopieczni i pracownicy MDK podopieczni i pracownicy MDK

Leave a Comment