Stowarzyszenie Promocji Talentów przy MDK przy współpracy z Parkiem Kultury, Muzeum Przyrody i Techniki i Zespołem Szkół Zawodowych nr 1 w Starachowicach serdecznie zapraszają na jubileuszowe X Noce Teatralne. To będzie wielkie święto miłośników teatru i dobrego humoru.

Ciężko w to uwierzyć ale to już 10 edycja tego wspaniałego wydarzenia. Na przestrzeni lat gościliśmy znakomite teatry-te zawodowe jak i amatorskie, te z bliska i te z daleka, wybitnych mistrzów aktorstwa: Marię Seweryn, Konrada Imielę, Artura Barcisia, ale przede wszystkim wierną publiczność, od lat wspierającą nasze teatralne działania.
W tym roku spotykamy się 11 września o godzinie 20.00 w Hali Spustowej (teren Muzeum Przyrody i Techniki). Na rozpoczęcie Nocy Teatralnych wystąpi dobrze już znany starachowickiej publiczności Teatr Panopticum z Lublina. O 21.00 ze swoim programem autorskim zaprezentuje się Ireneusz Krosny – mistrz pantomimy i poczucia humoru.
Pamiętając o tym, że nadal mamy obostrzenia epidemiologiczne związane z epidemią koronawirusa, uczestnictwo w wydarzeniu będzie możliwe tylko po telefonicznym zapisaniu się pod nr tel. 41 274 65 25 (wystarczy podać nazwisko lub hasło).
Dzień drugi (12 września) to wielkie święto miłośników teatru i talentu Marka Siudyma, który gościnnie dla występujących na Nocach Teatralnych poprowadzi warsztaty aktorskie.
Serdecznie zapraszamy!

Leave a Comment