Już dziś dołączajcie do naszego Wirtualnego Kiermaszu Wielkanocnego 2021!!!
Zupełnie bezpłatnie możecie w tej grupie udostępniać swój świąteczny wielkanocny asortyment, wymieniać się produktami i wzajemnie polecać swoje usługi. Prosimy Was o zapoznanie się z Regulaminem i udostępnianie informacjo o tej grupie! Wspierajmy się w ten przedświąteczny czas!
https://www.facebook.com/groups/446298363354380

Regulamin akcji „Wirtualny Kiermasz Wielkanocny 2021”:
1. Organizatorem akcji „Wirtualny Kiermasz Wielkanocny 2021” jest Park Kultury z siedzibą w Starachowicach 27-200, ul. Radomska 21.
2. Akcja ma charakter wyłącznie informacyjny mający na celu promocję lokalnych przedsiębiorców, restauratorów, rękodzielników, sklepikarzy.
3. By zaprezentować swój asortyment w ramach akcji i udostępnić kontakt należy w dniach od 25.03. do02.04.2021 do godz. 12.00 na portalu społecznościowym Facebook odszukać grupę „Wirtualny Kiermasz Wielkanocny 2021”. W poście opisać rodzaj asortymentu/usług, podać kontakt do siebie (telefon/mail), dołączyć zdjęcia asortymentu, można również podać link jeśli ktoś posiada stronę internetową.
4. Prosimy o oferowanie usług/podawanie asortymentu związanego ze świętami, a więc: stroiki, prezenty: zabawki, kosmetyki; rękodzieło, handmade, usługi z zakresu branży gastronomicznej, pieczywo, wędliny, ciasta, miody, słodycze. Usługi i oferty nie związane z tematyką świąteczną NIE BĘDĄ PUBLIKOWANE.
5. Administrator Parku Kultury po weryfikacji umieści post, który będzie widoczny dla wszystkich. Posty zawierające treści niezgodne z tematyką akcji, wulgarne lub o zawartości politycznej nie będą publikowane, a komentarze o takiej treści zostaną usunięte.
UWAGA!!!! Park Kultury nie pośredniczy w kontaktach pomiędzy sprzedającymi a kupującymi, nie pośredniczy też w transakcjach finansowych – UMOŻLIWIA jedynie publikację oferty i udostępnia kontakty.

Leave a Comment