Jesienna pogoda w tym roku rozpieszcza nas promieniami słońca i choć deszcz od czasu do czasu da o sobie znać, to nie przeszkadza to naturze w tworzeniu malowniczego pejzażu z naszego miasta nad Kamienną.

W tym wydaniu zachęcamy Was, aby nie chować jeszcze swoich rowerów w zakamarki piwnic. W mieście bowiem powstały ścieżki rowerowe, które zaprowadzą Was w niemal każdy zakątek miasta. A temperatura za oknem zdecydowanie motywuje nas do aktywnego spędzenia wolnego czasu. Planując wycieczkę rowerową proponujemy zabrać ze sobą mapę ścieżek rowerowych, którą stworzyliśmy specjalnie na Wasze życzenie.

Jeśli jednak rower już dawno został zamknięty w piwnicy – nic straconego, miejski rower elektryczny już rusza do akcji. Dodajmy do tego garść wskazówek na temat ciekawych tras dla jednośladów i przepis na udaną wycieczkę macie gotowy.

A jeśli już o przepisie mowa… jeśli jesienne deszczowe wieczory zawitają do naszych drzwi wystarczy sięgnąć po nasze rozgrzewające dania, siąść w pluszowym mieszkaniu zaaranżowanym przez naszą architektkę i oddać się kontemplacji portretów uznanej malarki, aby otulić się ciepłem pod wełnianym kocem.

A jeśli jesienna melancholia będzie wiodła prym z pomocą przyjdą ćwiczenia w odnajdywaniu w sobie mocnych stron i historie osób, które dogoniły swoje marzenia.

Piękna, ciepła, złota jesień trwa za oknem, niech trwa też w naszym samopoczuciu.

Pluszowej lektury!

link do gazety https://drive.google.com/file/d/1I-Fmvci31u0gOiDh_I6DdzcpTDBIC3V0/view?usp=sharing