W ramach 9 Nocy teatralnych zapraszamy młodzież na warsztaty aktorskie z Arturem Barcisiem.
Artur Barciś to doskonale znany polski aktor teatralny, filmowy i dubbingowy, reżyser teatralny ale również autor felietonów i bajek dla dzieci. Przed kamerami zadebiutował w roku 1978 rolą w filmie pt. „Do krwi ostatniej”. W latach 1979 – 1981 występował w teatrze Na Targówku, w latach 1982 – 1984 na deskach Teatru Narodowego, a od 1984 r. jest związany z Teatrem Ateneum ale i innymi warszawskimi scenami. Aktor wszechstronny, doskonały zarówno w dramatach jak i w rolach komediowych. Zagrał między innymi w „Dekalogu” , filmie „Znachor”, „”Braciszek”, „Dwa księżyce”, „Ucieczka z Kina Wolność”, „Pułkownik Kwiatkowski”. Za swoje kreacje aktorskie nagradzany w kraju i za granicą. Telewizyjnej publiczności znany między innymi z roli Norka w popularnym serialu „Miodowe lata” czy świetnej postaci Arkadiusza Czerepacha w „Ranczu”.
Warsztaty aktorskie odbędą się w sobotę 21 września o godzinie 10 w Młodzieżowym Domu Kultury w Starachowicach (ul. Gliniana 10 a). Wstęp wolny do wyczerpania miejsc. Chęć udziału w warsztatach prosimy zaanonsować w MDK – telefon 41 274 31 32.
Zadanie jest współfinansowane przez: Urząd Marszałkowski, Powiat Starachowicki i Gminę Starachowice.
Organizatorem 9 Nocy teatralnych jest Stowarzyszenie Promocji Talentów przy Młodzieżowym Domu Kultury w Starachowicach w partnerstwie ze Starachowickim Centrum Kultury, Muzeum Przyrody i Techniki, Zespołem Szkół Zawodowych nr 1 i Młodzieżowym Domem Kultury w Starachowicach

Leave a Comment