Razem ze Stowarzyszeniem Promocji Talentów zapraszamy członków organizacji, instytucji oraz lokalnych liderów do udziału w Warsztatach dla Organizacji Pozarządowych w ramach I Forum Starachowice 2024.
W dniu 20 kwietnia (sobota) 2024, godz. 10.00 – 14.00 w Centrum Kreatywności Pałacyk, ul. Konstytucji 3 Maja 15
Podczas marcowego I Forum dla Organizacji Pozarządowych za pośrednictwem ankiet zapytaliśmy Was, w jakich obszarach Wasza organizacja chciałaby wzmocnić swoje kompetencje. W odpowiedzi na Wasze prośby zapraszamy Was do udziału w pierwszym bezpłatnym cyklu warsztatowym:
Nawiązywanie Partnerstw – Barbara Zamożniewicz 
Jest liderką, inspiratorką, trenerką i facylitatorką. Twórczynią i wieloletnią prezeską Fundacji Aktywizacji i Rozwoju Młodzieży FARMa w Staszowie. W latach 2015-2019 pełniła funkcje Rzecznika Młodzieży przy Urzędzie Marszałkowskim Woj. Świętokrzyskiego oraz była doradczynią marszałka. Współtworzyła regionalną politykę młodzieżową, w tym powstanie młodzieżowego sejmiku oraz programu rozwojowego dla liderów. Zrealizowała dziesiątki projektów, w tym tworzyła w powiecie staszowskim partnerstwo na rzecz młodzieży oraz partnerstwo w ramach programu “Działaj Lokalnie” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności. Obecnie rozwija swój pasjobiznes organizując wydarzenia blisko natury dla rodzin z małymi dziećmi.
Ukończyła socjologię na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Jest absolwentką Programu Liderzy PAFW Fundacji Szkoła Liderów. Ukończyła roczny kurs Trenerów Przywództwa oraz kurs Porozumienia bez Przemocy.
Warsztaty Kreatywne – dr Oliwia Hildebrandt 
Jest współczesną malarką i artystką intermedialną. Doktor Sztuk Pięknych w dziedzinie malarstwa. Wystawiała swoje prace w Monte Carlo, Wenecji, Brukseli, Rzymie, Barcelonie, Madrycie, Las Palmas i w licznych galeriach na świecie i w Polsce. Należy do międzynarodowej grupy Ars Movimiento Culurale w Rzymie, Broken Forest Group w Kanadzie oraz do Związku Polskich Artystów Plastyków.
Artystka czerpie inspiracje z życia codziennego, licznych podróży, obserwacji przyrody i procesów związanych z czasem, materią i trwaniem. Swoje działania artystyczne skupia wokół eksperymentów formalnych, łącząc różne środki wyrazu.
 Rejestracja na warsztaty jest możliwa do 18 kwietnia 2024 r. na adres email: stowarzyszeniept@gmail.com
W treści maila prosimy o podanie nazwy warsztatu, na który Państwo się zapisują.
Udział w warsztatach jest bezpłatny, a liczba miejsc jest ograniczona.
 Partnerami wydarzenia są: Warsaw University of Economics, Warszawska Wyższa Szkoła Biznesu, Centrum Kreatywności Pałacyk, Park Kultury.
Projekt jest współfinansowany przez Gminę Starachowice.