Mamy ze Starachowic i okolicy!
Liderka Klubu Przedsiębiorczych Mam Starachowice i okolice – Magdalena Korczyńska, zaprasza każdą kobietę – mamę, przedsiębiorczynię, która stoi na zawodowym zakręcie, która nie wiem, co zrobić z zawodowym życiem, która chce zmian, która chce się spotkać z kobietami w podobnej sytuacji, porozmawiać, zainspirować się, zmotywować.

Gościem specjalnym kolejnego spotkania będzie Magdalena Serafin – mama dwóch córek, zajmująca się porządkowaniem napięć z ciała metodą TRE®. Studiuje psychoterapię w nurcie A. Lowena, uwielbia kulinaria, slow jogging, ma dwa psy i trzy koty.
👉 Tak mówi o sobie: “To, co zawsze mną kierowało znalazłam w sobie, nie w rytmie dużych miast i fasady dobrego wyglądu. To, co na zewnątrz jest ważne, ale wypływa ze środka i właśnie tam trzeba zajrzeć, puścić, co niepotrzebne. Ciało to zapis emocji, naszych doświadczeń, niesamowita droga do tego, aby czuć przepływ, radość i życiową energię. Cieszę się, że mam możliwość podążać swoim rytmem, pracować z emocjami i być dla innych w pełnej zgodzie z sobą. Pisze też bloga: www.megigreg.blogspot.com”
– Data: 9 LUTEGO 2022 roku
– Czas: 17:00 – 19:30
– Miejsce: Park Kultury, ul. Radomska 21, Starachowice
– ZAPISY: 👉 https://app.evenea.pl/event/kpmstarachowice09022022/
Na spotkanie można przyjść z dzieckiem 🤱

Leave a Comment