Zimowe Starachowice to jedno z najładniejszych miejsc w naszym województwie. Miejskie dekoracje pojawiające się w różnych zakątkach miasta, czy przyozdobione choinki na rondach i skwerach, skutecznie wprowadzają nas w magiczny klimat świąt Bożego Narodzenia. Także i my chcemy dołożyć do tej świątecznej magii jeszcze odrobinę słodyczy, aby ten czas oczekiwania stał się bardzie rozkoszny i otulający.

W tym wydaniu chcemy Was poczęstować bombonierką pełną wszystkich

smaków. Znajdziecie bowiem u Wzoowych Smaków trufle, pomarańczowe i waniliowo-porzeczkowe czekoladki, a na kolejnych stronach torty. Mnóstwo tortów od Izy ze Słodkich Wypieków. Pokażemy Wam bombonierkę wypełnioną po brzegi minionymi wydarzeniami kulturalnymi, a także tę ze szczyptą ryzyka i odważnymi strażakami w tle. Pokażemy gdzie szukać zimowych i świątecznych atrakcji w naszym mieście, a także podpowiemy, kiedy wypatrywać Świętego Mikołaja i co nas czeka na tegorocznym 7. Jarmarku Bożonarodzeniowym.

Przy takiej dawce słodyczy nie może jednak zabraknąć odrobiny dziegciu – tego przy świątecznym stole, jak i kontroli z dawnych lat.

Częstujcie się śmiało bombonierką pełną zaskakujących miejskich smaków, oczekując na, mamy nadzieję, śnieżne święta Bożego Narodzenia!

Drodzy Czytelnicy!

W imieniu całej naszej redakcji oraz jej współpracowników życzę Państwu zdrowych, pełnych miłości i rodzinnej atmosfery świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego Roku!

 Do zobaczeni w 2024 roku!

Wesołych Świąt!

Anna Zięba

Gazetka do pobrania spod linku: https://drive.google.com/file/d/1m24r7FwF-4kHo4e8ALXlhAEiHg14Mkvl/view?usp=sharing