Po długiej przewie Kino Kultura wznawia swoją działalność! Ogromnie się cieszymy, że wreszcie spotkamy się z Wami osobiście.
Dbamy rzecz jasna o bezpieczne seanse dlatego serdecznie prosimy o przestrzeganie reżimu sanitarnego (ilość miejsc w Kinie jest ograniczona – widzowie siadają co drugie miejsce, dezynfekujemy ręce przed wejściem na salę kinową, usta i nos zasłaniamy maseczką lub przyłbicą, zachowujemy odstępy w kolejce po bilety, zachęcamy do zakupu biletów on-line na stronie parkkultury.starachowice.eu).
A wracamy do spotkań z Wami PREMIERĄ FILMU „25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy”, który już teraz zapowiada się na kinowy  hit!
Film miał swoją festiwalową premierę na 39. Koszalińskim Festiwalu Debiutów Filmowych Młodzi i Film. Obraz na podstawie nieprawdopodobnej, boleśnie prawdziwej historii chłopaka, niesłusznie skazanego za zbrodnię, której nie popełnił, został nagrodzony aż pięcioma statuetkami – w tym za najlepszą reżyserię (Jan Holoubek), najlepszą rolę męską (Piotr Trojan), najlepszy scenariusz (Andrzej Gołda), najlepsze zdjęcia (Bartłomiej Kaczmarek). Za najlepszy film został uznany także przez widzów – ich decyzją do twórców powędrowała Nagroda Publiczności. Nie sposób tu nie wspomnieć o rewelacyjnej roli Agaty Kuleszy jako matki Tomka. Pierwsze sukcesy i świetne przyjęcie filmu można odczytywać jako zapowiedź tego, że „25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy” stanie się jednym z najważniejszych tytułów sezonu!
Zapraszamy do Kina Kultura już 18 września na seanse o godz. 17.00 i 19.30. Bilety do kupienia na stronie internetowej:
https://ekobilet.pl/park-kultury-starachowice/w-dniu/2020-09-18
lub w kasie Kina na godzinę przed seansem. Bilety w rewelacyjnej cenie 12zł!

Leave a Comment