Witamy się z nowym rokiem zostawiając wszystko co złe, smutne i uwierające a zabierając ze sobą wszystko to, co dobre, wartościowe, piękne i pokrzepiające. W ten nadchodzący rok wchodzimy z nadzieją na dobre – rozmowy, relacje, przyjaźnie i humor. To wydanie naszpikowaliśmy dla Państwa samymi dobrymi numerami pod różną postacią.

A rozpoczynamy od wielu liczb miejskiego budżetu uchwalonego na ten rok. Przyszłe miesiące zapowiadają się dla Starachowic ambitnie, innowacyjnie i… uroczyście. Przed nami bowiem uroczysta sesja Rady Miejskiej uświetniająca obchody 400-lecia miasta. Z tej okazji Paweł Kołodziejski przygotował dla Państwa tekst, który koniecznie trzeba przeczytać 16 stycznia!

A jak świętowanie to i dobre muzyczne numery i kulinarne przysmaki. Zabierzemy Was w muzyczną podróż Ewy Jach i pobujamy się w rytm hip-hopowych bitów Pawła Sitkowskiego. Na naszej redakcyjnej kulinarnej mapie zatrzymamy się, aby skosztować trzech fantazyjnych dań Kasi Wzorek.

Nie zabraknie też nutki nostalgii, podsumowań i rozważań, tych na poważnie i z humorem. Zastanowimy się, czym jest dobro a odpowiedzi spróbujemy poszukać w literaturze. Przekartkujemy także strona po stronie nasze gazety i podsumujemy nasz redakcyjny rok, a Grzegorz Sajór w swoim felietonie podkreśli, że warto się nie spóźniać.

Nigdy nie wiemy, co nadchodzący rok ma nam do zaoferowania. Jedno jest jednak pewne, nasz miesięcznik zawsze będzie dobrym numerem. Pełnym pozytywnej energii, refleksji, motywacji i zmian.

Wejdźmy wspólnie w ten 2024 rok z nadzieją na uśmiech każdego dnia!

Szczęśliwego Nowego Roku drodzy Czytelnicy!

gazetka do pobrania https://drive.google.com/file/d/1533dso-kSpdC8tla0PXdYV92o7fYhvIv/view