Wakacyjne wojaże powoli się kończą. Niektórzy jeszcze kilka pierwszych dni września poświęcą na górskie wędrówki czy morskie przygody, ale lato powoli pakuje swoje upalne dni do walizki i otwiera drzwi barwnej jesieni, która niesie ze sobą nieco zmian.

Nie inaczej jest i w naszym redakcyjnym „dobrym adresie”. Witam się z Państwem ponownie i cieszę się na kontynuowanie naszej prasowej przygody jednocześnie ogromnie dziękując redaktor Iwonie Tamiołło za jej nieoceniony wkład w kierowaniu miesięcznikiem przez tych kilkanaście miesięcy. Iwono – dziękuję!

A jeśli chodzi o naszą gazetę drodzy czytelnicy, to wraz z nadejściem września postanowiliśmy wrócić już z plaży nad Lubianką i wylądować dość mocno w temacie trudnym, ale niezwykle ważnym i niestety, coraz bardziej powszechnym. Spróbujemy zmierzyć się z problemem zdrowia psychicznego wśród dzieci i młodzieży, będziemy szukać specjalistów i poradni w naszych okolicach oraz odpowiedzi na pytanie – jak możemy pomóc, na co zwracać uwagę. Dowiemy się również, że młodzi ludzie skrywają pod kapeluszem uśmiechu, z pozoru, niezauważalną chorobę.

Oprócz tematów trudnych będzie także o miejskim parkowaniu. Zaparkujemy bowiem na nowo otwartym parkingu w Starachowicach Zachodnich, poszukamy dla siebie mieszkania idealnego a także dowiemy się, kto u nas zaparkował i został w naszym mieście już na zawsze.

Nie zabraknie oczywiście jak zawsze dobrej kuchni, nieco historii a także… kontynuacji romansu znad Lubianki.

Owocnej lektury!

“Dobry Adres” do pobrania: https://drive.google.com/file/d/145q2fnkT8ja2YKGzuo1G0_r_atnpCz4T/view?usp=drive_link