Uwaga! Zmiana terminu spektaklu „Przychodzi baba do lekarza”.

Muzyczna komedia romantyczna z plejada gwiazd czyli „Przychodzi baba do lekarza” – nowy termin – 1.04.2022r. godz. 19.00 sala widowiskowo – kinowa Parku Kultury. Zakupione wcześniej bilety zachowują ważność. Czytaj dalej Uwaga! Zmiana terminu spektaklu „Przychodzi baba do lekarza”.

Rozpoczęliśmy kolejny Nowy Rok Kulturalny!

W nowym sezonie artystycznym życzymy artystom, twórcom, animatorom życia kulturalnego radości z prowadzonych działań, a mieszkańcom tego, aby mogli korzystać, jak najdłużej z ofert, które dla nich mamy.

W tym roku nagrody Prezydenta Miasta Starachowice Marka Materka w dziedzinie kultury otrzymali: Czytaj dalej Rozpoczęliśmy kolejny Nowy Rok Kulturalny!

Zapraszamy na wyjątkowe wakacyjne zajęcia z teatrem, tańcem, piosenką kabaretową i stand-upem !

Park Kultury w Starachowicach po raz drugi z rzędu został beneficjentem programu Narodowego Centrum Kultury Kultura – Interwencje. Projekt „Kultura. Wzmocnienia pozytywne” to cykl warsztatów artystycznych: piosenki kabaretowej, tańca, teatru komediowego oraz improwizacji kabaretowej, które skierowane są do różnorodnych grup mieszkańców zainteresowanych współtworzeniem kultury. Zwieńczeniem warsztatów będzie widowisko muzyczne o charakterze variete – wspólne dzieło uczestników oraz zespołów działających w Parku Kultury. Czytaj dalej Zapraszamy na wyjątkowe wakacyjne zajęcia z teatrem, tańcem, piosenką kabaretową i stand-upem !

„Pejzaż z piosenką” Tomasza Kordeusza i jego gości.

25 lipca o godzinie 19.00 w Amfiteatrze Parku Miejskiego zabrzmi muzyka w wykonaniu Tomasza Kordeusza – jednego z najbardziej znanych starachowickich artystów, który na koncert do rodzinnego miasta zaprosił znakomitych gości.

Czytaj dalej „Pejzaż z piosenką” Tomasza Kordeusza i jego gości.