Zima! Jedna z najbardziej klimatycznych pór roku… jeśli towarzyszy jej śnieg. Ten biały puch cieszy oko nie tylko dzieci, ale i dorosłych. Daje wiele możliwości spędzenia wolnego czasu na świeżym powietrzu. Spacery po trzeszczącym pod butami śniegu dają satysfakcję bez względu na wiek. Zjazdy na sankach, lepienie bałwana, rzucanie śnieżkami, budowanie igloo to tylko niektóre spośród ulubionych dziecięcych śnieżnych zajęć. A w jaki sposób mogą z takiej pogody skorzystać dorośli? O tym między innymi w tym wydaniu miesięcznika.

O popularnych i tych bardziej niszowych aktywnościach sportowych dla osób w każdym wieku dostępnych w naszym mieście i okolicach przeczytacie w artykule Krzysztofa Szczygła. Dowiecie się także w jakich dniach i godzinach lodowisko jest otwarte dla mieszkańców, Park Kultury zabierze Was na spacer śladami patronki naszego miasta Świętej Barbary w ramach gry miejskiej, a zdobywca Mont Blanc opowie o swoim zimowym zdobywaniu szczytów.

Ale to nie wszystko!

Jak styczeń to i karnawał! Wspomnimy studniówki oraz prywatki lat 60-tych i 90-tych i sprawdzamy czy obecne pokolenie bawi się równie hucznie. Do tego Katarzyna Wzorek zaserwuje nam tym razem kilka sprawdzonych przepisów na karnawałowe drinki!

W nowy rok wchodzimy cali na biało!

Leave a Comment