Już jutro rusza Wirtualny Kiermasz Świąteczny Starachowice 2020!!!

Tegoroczna edycja tak lubianego przez wszystkich Starachowickiego Jarmarku Bożonarodzeniowego nie może się odbyć w dotychczas znanej nam formule. Jednak po licznych rozmowach i sugestiach postanowiliśmy wyjść naprzeciw oczekiwaniom i stworzyć Wirtualny Kiermasz Świąteczny Starachowice 2020.

W tych trudnych czasach musimy się wspierać nawzajem, a szczególnie ważne jest wspieranie lokalnych przedsiębiorców, dlatego serdecznie zapraszamy do bezpłatnego udziału w Kiermaszu, szczególnie restauratorów, rękodzielników oraz wszystkich chcących przedstawić mieszkańcom Starachowic swoją ofertę lub usługę. Będzie nam niezmiernie miło jeżeli zgłosicie się do nas. Jak to zrobić? To proste: należy w dniach od 1 do 22.12. do godz. 12.00 na facebooku odszukać grupę o nazwie „Wirtualny Kiermasz Świąteczny Starachowice 2020”, następnie w poście opisać rodzaj asortymentu lub usługi, dodać zdjęcia produktów lub link (gdzie można obejrzeć asortyment) podać do siebie kontakt (telefon, mail) i to tyle! Nasi administratorzy po weryfikacji oferty (czy jest ona zgodna z regulaminem) udostępnią post, i od tej pory będzie on już widoczny do 31 grudnia dla odbiorców.

Zwracamy się również z prośbą do wszystkich starachowiczan, o których doskonale wiemy, ze mają wielkie i gorące serca – abyście wzięli aktywny udział w Jarmarku robiąc na nim świąteczne zakupy i pomagając tym samym przedsiębiorcom/rękodzielnikom przetrwać ten niepewny czas. Czas Bożego Narodzenia to wyjątkowy okres, podczas którego najważniejsze jest poczucie wspólnoty i bycia razem. Bądźmy zatem razem na Wirtualnym Kiermaszu Świątecznym!

One Comment

Leave a Comment