Mamy nadzieję, że tęskniliście za nimi równie mocno jak my!
A na pierwszy seans proponujemy Wam premierę – film animowany „Filonek Bezogonek” – szwedzką bajkę na podstawie bestsellerowej książki Gösta Knutssona.
Kiedy w domu Birgitty pojawia się kotek – Filonek, dziewczynka nie posiada się z radości. Jednak Filonek, jak każdy kot, chodzi własnymi ścieżkami i pewnego dnia gubi się w lesie. Niebezpieczna wędrówka prowadzi go do wielkiego miasta, gdzie poznaje całą zgraję kolorowych postaci. Może znajdzie się ktoś, kto wskaże mu drogę do domu? „Filonek Bezogonek” to klasyczna, przygodowa animacja opowiadająca o akceptowaniu odmienności, potrzebie solidarności i niesieniu pomocy. Film docenią także miłośnicy musicali. Animację przeplatają pełne ciepła muzyczne fragmenty w wykonaniu kocich bohaterów.
Jeśli chcecie obejrzeć przygody wesołego rozrabiaki to serdecznie Was zapraszamy już 21 lutego (niedziela) o godzinie 11.00 do Kina Kultura. Bilety w cenie 12zł do kupienia w kasie Kina na 1h przed seansem oraz online na parkkultury.starachowice.eu zakładka Kino Kultura-Kup bilet.
LINK DO EKOBILETU
Do zobaczenia!
Przypominamy, że wydarzenie odbędzie się w pełnym rygorze sanitarnym-obowiązuje dezynfekcja, maseczki, zachowanie odstępów. Ze względu na aktualne wytyczne możemy zapełnić 50% sali.
Kino wytyczne

Leave a Comment