Szanowni Państwo!
W związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa w naszym mieście chcemy zapewnić, że dokładamy wszelkich starań abyście czuli się u nas bezpiecznie. W trosce o wasze  i nasze zdrowie, informujemy, że każdy kto odwiedzi Park Kultury lub będzie uczestniczył w wydarzeniu przez nas organizowanym, poproszony będzie o pozostawienie swoich danych (imię, nazwisko, telefon kontaktowy), a także złożenie oświadczenia, że wg swojej wiedzy nie jest osobą chorą, nie miał kontaktu z osobą zakażoną, nie przebywa na kwarantannie ani nie jest objęty nadzorem epidemiologicznym. Te dane nie będą w żaden sposób udostępniane ani przetwarzane – w razie wykrycia zakażenia zostaną przekazane GIS, w celu identyfikacji uczestników wydarzenia. Ponadto informujemy, iż każdy z uczestników wydarzenia zobowiązany jest do samodzielnego wyposażenia się w środki ochrony osobistej – maseczki/przyłbice/rękawiczki jednorazowe. Uczestnictwo w wydarzeniach realizowanych przez Park Kultury jest równoznaczne z akceptacją procedur bezpieczeństwa i wewnętrznych regulaminów. Najważniejsze wytyczne to:
Wstęp na teren parku Kultury tylko z zasłoniętym nosem/ustami,
Dezynfekcja rąk przed wejściem
Zachowanie odstępu 1,5 m w kolejce do kasy
1 osoba w toalecie
Brak szatni do odwołania.
Na wszystkie wydarzenie niebiletowane obowiązuje rejestracja mailowa – rejestracja@parkkultury.eu lub telefoniczna 41 274 65 25. Jako organizatorzy wydarzeń zastrzegamy sobie prawo do ich odwołania jeśli będzie wymagała tego sytuacja epidemiologiczna.
Wspólnie dbajmy o swoje zdrowie!

Podstawa prawna: Wytyczne dla organizatorów imprez kulturalnych i rozrywkowych w trakcie epidemii wirusa SARS-CoV-2 w Polsce
https://www.gov.pl/…/wytyczne-dla-organizatorow-imprez

Leave a Comment