Park Kultury w Starachowicach oraz TVP Kielce mają  zaszczyt  zaprosić na nagranie telewizyjne koncertu „Muzyka to najlepszy lek”, w którym wystąpi światowej sławy pianista, zdobywca Nagrody Grammy – Włodek Pawlik, Katarzyna Dereń oraz zespół Pectus.
Nagranie odbędzie się 19 czerwca 2021 r. o godzinie 20.30 na terenie Muzeum Przyrody i Techniki im. J. Pazdura w Starachowicach (ul. Wielkopiecowa 1).
Koncert ze względu na ograniczenia epidemiologiczno-sanitarne będzie zamknięty dla szerokiej publiczności, jednak mamy dla Państwa 4 podwójne zaproszenia na to niezwykłe wydarzenie.
Co trzeba zrobić? Do 18 czerwca do godz. 15.00 prosimy o odpowiedź (pod postem lub na adres:  zapisy@parkkultury.eu) na pytanie: Ile sekcji tematycznych-grup zajęciowych działa  obecnie w  Parku Kultury? Jakich zajęć Wam brakuje, o co chcielibyście poszerzyć naszą ofertę i dlaczego? Podpowiedzi szukajcie na naszej stronie internetowej parkkultury.starachowice.eu. Najbardziej  kreatywne odpowiedzi nagrodzimy zaproszeniem. UWAGA! Na nagraniu koncertu obowiązują stroje wieczorowe.  Udział w nagraniu koncertu jest równoznaczny z wyrażeniem przez uczestnika zgody na wykorzystanie jego wizerunku przez TVP SA oraz Park Kultury.

Leave a Comment