16 grudnia odbyło się spotkanie wigilijne oraz 11. Wieczór Kolęd i Piosenek Bożonarodzeniowych. Tego wyjątkowego świątecznego popołudnia zobaczyliśmy i wysłuchali uczniów, którzy na co dzień kształcą się pod czujnym okiem naszych instruktorów.

A są nimi: Solistki i soliści Wokalnego Studia Piosenki, Chór Kameralny ”Portamento”, Chór Żeński ”Kamerton”, Chór Mieszany ”Kamerton,  Zespół Wokalny ”Portamento”, Małe Portamento, Gitarzyści Gitarowej Szkoły Rocka oraz  Zespół Tańca i Inscenizacji Plejada.
W wydarzeniu wziął również udział Zastępca Prezydenta Miasta Starachowice ds. społecznych Marcin Gołębiowski, który złożył wszystkim świąteczne życzenia.
Niespodzianką były nie tylko prezenty od Świętego Mikołaja, ale i muzyczny występ instruktorów pracujących w Parku Kultury, którzy razem wystąpili na jednej scenie przed zgromadzoną publiką .
Na koniec spotkania Dyrektor Parku Kultury Agnieszka Lasek-Piwarska złożyła życzenia wychowankom i ich rodzicom, a także instruktorom oraz wszystkim pracownikom jednostki na nadchodzące święta i nowy rok.

Leave a Comment