Zapraszamy na spektakl “36 albo stypa na weselu” – widowisko muzyczne o charakterze kryminału. To będzie wyjątkowy wieczór “ze zbrodnią”.
Spektakl powstał w ramach projektu “36 interwencji”.

Park Kultury znalazł się w gronie beneficjentów programu Kultura-Interwencje 2020 Narodowego Centrum Kultury.
Projekt nosi tytuł „ 36 interwencji”. Jest to cykl prowadzonych przez specjalistów warsztatów i spotkań artystycznych: muzycznych, tanecznych i teatralnych, które skierowane były do różnorodnych grup mieszkańców oraz realizacja widowiska muzyczno – tanecznego o charakterze kryminalnym!
Celem projektu „36 interwencji” jest m.in. stwarzanie warunków do rozwijania aktywności twórczej – kulturowe interwencje oraz upowszechnienie dorobku zespołów, instytucji, organizacji i osób zaangażowanych w tworzenie kultury w Starachowicach.
W spektaklu, którego prapremiera odbędzie się 26 października 2020 roku biorą udział przedstawiciele wielu środowisk – uczniowie ze starachowickich szkół, studenci Uniwersytetu Trzeciego Wieku, lokalni twórcy, artyści, przedstawiciele stowarzyszeń i zespołów artystycznych. Łączy ich pasja i wielka radość podczas wszelkich twórczych działań!
Projekt dofinansowano ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu Kultura – Interwencje 2020.
Wydarzenie odbędzie się zgodnie z wytycznymi MKiDZN i GIS dotyczącymi organizacji wydarzeń w żółtej strefie.
Obowiązują zapisy – prosimy dzwonić pod numer 41 274 65 25 ( w godz. 7.30 – 15.30) lub pisać e mail: biuro@parkkultury.eu
grafika 36 interwencji - informacja o dofinansowaniu ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu "Kultura - Interwencje 2020"

Leave a Comment