Muzyka filmowa w wyjątkowym wydaniu już wkrótce zabrzmi w Amfiteatrze w Starachowicach!

26 lipca (niedziela), godz. 18.00
Amfiteatr Starachowice, Park Miejski
Wstęp WOLNY!

Podczas koncertu na naszej scenie wystąpi Roch Dobrowolski Quartet – kwartet smyczkowy tworzony przez doświadczonych muzyków od lat związanych z polską sceną artystyczną:

 Malina Jarmołowicz – I skrzypce

 Marysia Sadrak – II skrzypce

 Anna Lenskowska – altówka

 Roch Dobrowolski – wiolonczela

Artyści współpracują z filharmoniami, szkołami muzycznymi, domami kultury oraz wieloma instytucjami artystycznymi w całej Polsce. Na swoim koncie mają setki koncertów i wydarzeń, a ich wykonania zachwycają najwyższą jakością, wrażliwością i emocjami.

W Starachowicach usłyszymy najpiękniejsze kompozycje z historii światowego kina. Całość wzbogaci narrator, który zabierze publiczność w niezwykłą podróż przez historie utworów i filmowe opowieści, z którymi są związane.

To będzie wieczór pełen wzruszeń, pięknych melodii i niezapomnianej atmosfery.
Do zobaczenia w Amfiteatrze! 

Patronat medialny sprawują: starachowicki.eu, Starachowice-Net.pl, Echo Dnia Starachowice – Starachowice Nasze Miasto, Spotted: Starachowice, Telewizja Starachowice, Lokalna.TV, Radio Kielce, Gazeta Starachowicka