3 lipca (sobota) o godzinie 16.00 zapraszamy na koncert Zespołu Projekt Volodia “Gra Grzesiuka” – Amfiteatr Parku Miejskiego – wstęp wolny!
Zespół Projekt Volodia powstał w 2007r. Jego pomysłodawca Janusz Kasprowicz- muzyk, aranżer, autor tekstów, zaprosił do współpracy wrocławskich muzyków, grających na co dzień: jazz, rock, flamenco, blues, piosenkę literacką. Po pozytywnym i przychylnym przyjęciu przez odbiorców wydanej w 2011 r. pierwszej płyty live p.t. „Piosenki Włodzimierza Wysockiego” oraz sukcesach na koncertach w całym kraju, muzycy przygotowali nowy materiał, który wypełnił drugi album p.t. „To męski świat” – wyd. 2013 r. W lutym 2018 r. zespół wydał trzeci album pt. „Nie chcę być poetą”. „Pocztówka ze Lwowa” – to 4 album Projektu Volodia, który sięgnął do bogatego zbioru lwowskich piosenek.
I tak od wydania pierwszej płyty, po 10 latach, na rynku muzycznym pojawia się właśnie piąty album „Projekt Volodia gra Grzesiuka”. W tym wydawnictwie muzycy Projektu Volodia zaczerpnęli piosenki ze zbioru utworów spopularyzowanych w latach 50 i 60 XX w. przez legendarnego barda stolicy – Stanisława Grzesiuka. Zespół wystąpi w składzie: Janusz “Yanis” Kasprowicz – wokal, gitara basowa, Bogdan “Toronto” Bińczak – vinofon, akordeon, instr. perkusyjne, Robert Gawron – banjo, ukulele, git. akustyczna, Marcin “Kafi” Kotlarski – gitara elektryczna, Tomasz “Burza” Burzyński – perkusja.
Wstęp WOLNY!!!

Leave a Comment