Jeszcze do soboty czekamy na Wasze magiczne zdjęcia powiatu starachowickiego. W przyszłym tygodniu odbędzie się posiedzenie JURY oraz wernisaż on-line wystawy pokonkursowej konkursu fotograficznego  “MAGIA POWIATU STARACHOWICKIEGO. NATURA KULTURA MATERIALNA.TRADYCJE”. A tymczasem zapraszam do poznania członków naszego jury.

Elżbieta Jabłońska – artystka plastyk, mieszka w Starachowicach od urodzenia. Jest absolwentką Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych w Kielcach (kierunek konserwacja rzeźby) oraz Wydziału Sztuki Uniwersytetu Technologiczno – Humanitycznego w Radomiu (kierunek multimedia). Należy do SAPŚ w Kielcach. Maluje techniką olejną oraz suchą pastelą. Od 2010 systematycznie uczestniczyła w plenerach w Polsce i za granicą oraz w ustawach indywidualnych i zbiorowych.

Maciej Szwed . Artysta fotografik. Fotografuje od młodzieńczych lat. W 1989r. ukończył Studium Form Fotograficznych organizowany przez Wojewódzki Dom Kultury w Radomiu. Jest członkiem rzeczywistym Fotoklubu Rzeczypospolitej Polskiej Region Radomski. Działał w Fotograficznej Grupy Twórczej w Ostrowcu Świętokrzyskim. Uczestnik wielu plenerów i wystaw fotograficznych.

 

Andrzej Staśkowiak. Emerytowany nauczyciel biologii, regionalista oraz fotograf przyrody. Autor i współautor albumów fotograficznych o motylach, ważkach i rezerwatach przyrody regionu świętokrzyskiego. Poza Polską fotografie prezentował na wystawach i w publikacjach popularno-naukowych w Niemczech, Austrii, Anglii i Meksyku.

 

Leave a Comment