W tym roku wakacje ze względu na pandemię wyglądają zdecydowanie inaczej niż dotychczas, mimo to staramy się zapewnić dzieciom i młodzieży możliwość skorzystania z naszej bogatej oferty zajęć, która mamy nadzieję, od września będzie ogólnodostępna.
W sierpniu Park Kultury zaprasza na Wakacyjne Zajęcia Otwarte – jeśli chcesz zgłębić tajniki gry na perkusji, gitarze akustycznej lub rozwijać swoją miłość do muzyki rockowej to na pewno znajdziesz u nas świetnych instruktorów, którzy wprowadzą Cię w muzyczny świat. A może chciałbyś nauczyć się śpiewać solo lub w chórze? Lub drzemie w Tobie talent do fotografowania? A może masz poczucie rytmu i chciałbyś dołączyć do naszych grup tanecznych? Nasze zajęcia otwarte są właśnie dla Ciebie! Zajęcia wakacyjne to doskonała okazja żeby podpatrzeć różne formy aktywności, a od września rozpocząć regularne lekcje z wyszkoloną kadrą.

Harmonogram:

 •  Nauka gry na gitarze akustycznej – prowadzi Waldemar Dziura – 3,4,5 sierpnia – w godzinach 10.00-13.00, zapraszamy dzieci w wieku 8+, na zajęcia należy zabrać własną gitarę. Pracownia muzyczna 304 (3 piętro).
 • Gitarowa Szkoła Rocka – prowadzi Krzysztof Stanik – 10,11,12 sierpnia, w godzinach 10.00-13.00 zapraszamy dzieci w wieku 12+, na zajęcia należy zabrać własną gitarę. Pracownia muzyczna 303 (3 piętro).
 • Zajęcia perkusyjne – prowadzi Grzegorz Dziamka – 20 sierpnia, w godzinach 11.00-13.00, zapraszamy dzieci w wieku 8+. Pracownia muzyczna 202 (2 piętro).
 • Zajęcia wokalne – prowadzi Piotr Mrózek – 4,5,6 sierpnia w godzinach 10.00-13.00, zapraszamy dzieci w wieku 8+. Pracownia muzyczna nr 4 (parter).
 • Zespołowe zajęcia wokalne – prowadzi dr Bożena Magdalena Mrózek – 5 i 12 sierpnia
  godz. 10.00-11.30 – dzieci w wieku 7-13 lat
  godz. 12.00-13.30 – młodzież w wieku 14-18 lat
  5 sierpnia – sala baletowa (3 piętro)
  12 sierpnia – sala widowiskowa (parter)
 • Otwarty Plener Fotograficzny – prowadzi Katarzyna Gritzmann – 26 sierpnia, godz. 14.00 (zbiórka przed budynkiem Parku Kultury), zajęcia dla dzieci w wieku 10+ i młodzieży, należy zabrać własny aparat fotograficzny.
 • Otwarte zajęcia taneczne z Zespołem Tańca i Inscenizacji „Plejada” – prowadzi Katarzyna Lipiec – 13 sierpnia, od godz. 16.00, zapraszamy dzieci w wieku 10+ – sala widowiskowa (parter).Szczegóły pod nr tel. 41 274 65 25.
  Ze względu na obostrzenia sanitarne spowodowane koronawirusem na WSZYSTKIE zajęcia obowiązują zapisy mailowe: zapisy@parkkultury.eu (w mailu podajemy imię i nazwisko uczestnika zajęć, nazwę wybranych zajęć, telefon kontaktowy). Zapisani uczestnicy dostaną mailowe lub telefoniczne potwierdzenie z godziną rozpoczęcia zajęć. Wszyscy uczestnicy zobowiązani są do złożenia pisemnego oświadczenia (załącznik nr 1 dostępny w wersji elektronicznej jak i papierowej – przy wejściu głównym do Parku Kultury), dzieci i młodzież w wieku do 18 roku życia mogą brać udział w zajęciach wyłącznie za pisemną zgodą rodzica/opiekuna prawnego (ten sam załącznik nr 1). Podpisaną zgodę należy przynieść ze sobą na zajęcia. Rodzic/opiekun prawny nie może uczestniczyć w zajęciach otwartych. Wszyscy uczestnicy zajęć zobowiązani są do zapoznania się z procedurami bezpieczeństwa Parku Kultury na czas epidemii koronawirusa dostępnymi na drzwiach wejściowych Parku Kultury oraz pod adresem:https://parkkultury.starachowice.eu/2020/06/22/procedury-bezpieczenstwa-parku-kultury/
  a także z Regulaminem poszczególnych pracowni.
  Prosimy o zabieranie na zajęcia maseczek lub przyłbic.zgody-zajęcia-otwarte-4

Leave a Comment