Od nocy do nocy”  to wyjątkowy koncert musicalowych i filmowych przebojów.
12 czerwca o godzinie 20.30 w Amfiteatrze Parku Miejskiego w Starachowicach wystąpi Joanna Aleksandrowicz – aktorka i wokalistka, która stworzyła projekt „Od Nocy do  Nocy” zawierający utwory z najbardziej znanych polskich filmów i musicali tj. Vabank, Noce i Dnie, Halo Szpicbródka oraz cykl tang Astora Piazzolli.
Koncerty „Od Nocy do Nocy” realizowane są przy wyjątkowych aranżacjach świetlnych, w towarzystwie klimatycznych abażurów. Wszystko nabiera niesamowitych kształtów przy zachodzie słońca, a muzyka płynie w otchłań natury, historycznej architektury i pięknych krajobrazów. Koncert, który artystka zagrała na ponad 200 scenach muzycznych w Polsce i za granicą łączy ludzi  i bezkompromisowo stawia na wysoką jakość przekazu jako wyraz szacunku do publiczności.
Joanna Aleksandrowicz współpracuje z czołowymi reżyserami filmowymi, m.in. Wojciechem Smarzowskim (“Kler”, “Wesele”) i Markiem Koterskim (“Baby są jakieś inne”). Występowała na scenach wielu teatrów w Polsce m.in na deskach Teatru Muzycznego w Gdyni, Teatru Polskiego we Wrocławiu, Novej Scenie w Bydgoszczy oraz gościnnie na scenie Teatru Roma w Warszawie. Aktorka w swoim rodzinnym mieście corocznie wraz ze swoimi przyjaciółkami organizują dla dzieci i młodzieży warsztaty “Droga do marzeń”. W grudniu 2020 roku odbyła się premiera pierwszego albumu zespołu Joanny Aleksandrowicz – płyty “Od Nocy do Nocy” w złotym wydaniu, który przenosi słuchaczy w świat nieoczywistych barw musicali i kultowych filmów.

Leave a Comment