27 lipca o godzinie 10.00 szykuje się wydarzenie na placu na Szlakowisku. Młodzież spotka się po to aby porozmawiać o tematach ważnych dla nich w Starachowicach!
Spotkanie jest wyjątkowe bo młodzi radni zapraszają Starachowicką młodzież, a także młodzież z Ukrainy, która mieszka w naszym mieście. Chcą wspólnie zastanawiać się nad tym co zrobić aby nasze miasto było bardziej przyjazne młodym ludziom, spędzić razem czas i się zintegrować. Aby zgłosić się na spotkanie, należy wypełnić krótkie zgłoszenie dostępne pod tym linkiem //forms.gle/kRb15TPsiQYbh1eg7

Spotkanie odbywa się w ramach warsztatów z edukacji międzykulturowej przeprowadzonych w języku angielskim w kwietniu na terenie naszego miasta. W razie pytań zapraszamy do kontaktu z radną MRM Starachowice Renatą Snopkovą pod numerem telefonu +48889772848 oraz mailowo na adres mlodziez@starachowice.eu.

Działania realizowane są w ramach projektu „Młodzieżowy Kompas Obywatelski” finansowanego przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię z Funduszy EOG w ramach Programu Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny!

Leave a Comment