Pożegnanie Marka Tokarskiego
https://youtu.be/8QLQmdbkk6M

Gościem dzisiejszego odcinka videobloga Grzegorza Sajóra jest Agnieszka Białoń, która opowie o swojej pasji – tańcu – zapraszamy do komentowania, zadawania pytań i proponowania kolejnych gości do cyklu „Korzenie i skrzydła”.
https://youtu.be/OqA29gKqBaY.

Dziś gościem będzie dziennikarz Łukasz Wójcik. Miłego oglądania i słuchania.
https://youtu.be/U-L14vZPEN0

O Starachowicach i swej niezwykłej pracy opowie pani  Renata Kutera – Zdravkovska, która przez wiele lat była dyrektorem Domu Pamięci Matki Teresy w Skopie.
https://youtu.be/YpbLtN07jWI

Zapraszamy do rozmowy Grzegorza Sajóra z Szymonem Szcześniakiem.
https://youtu.be/B221anfNX7A

Zapraszamy do obejrzenia drugiego odcineka videobloga “Korzenie i skrzydła” Grzegorza Sajóra. Tym razem będzie to niezwykła i fascynująca rozmowa z Anną Rokitą – starachowiczanką, absolwentką III Liceum Ogólnokształcącego, obecnie aktorką Teatru Bagatela w Krakowie. https://youtu.be/eFgCqV1U8Oo

Pierwszy odcinek cyklu “Korzenie i skrzydła” oddajemy właśnie w Państwa ręce. Grzegorz Sajór najpierw w rozmowie z Andrzejem Kozłowskim, a następnie do dyspozycji wszystkich oglądających videobloga. Zachęcamy do zadawania pytań pod postem – autor będzie z pewnością na nie odpowiadał.
https://www.youtube.com/watch?fbclid=IwAR0P_NcSM5VO117K40AAlMfv5k2QHuOWSPWu-llo7dNGw2O-0dz9IkrJR-Q&v=dZYgmIRyVZI&feature=youtu.be

Leave a Comment