Prezydent Miasta Marek Materek zaprasza na Koncert Noworoczny.

Już 8 stycznia 2022 roku w Parku Kultury w Starachowicach zagra Kamil Pacholec – finalista Konkursu Chopinowskiego.
Godzina 18:00
Wstęp wolnyKamil Pacholec urodził się 11.11.1998. W wieku 7 lat rozpoczął naukę gry na fortepianie w Państwowej Szkole Muzycznej im. Ludomira Różyckiego w Kielcach pod opieką Małgorzaty Kowalskiej. W 2017 roku został studentem Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach w klasie profesora Wojciecha Świtały. Od 2019 roku studiuje w klasie fortepianu prof. Ewy Pobłockiej w Akademii Muzycznej im. Feliksa Nowowiejskiego w Bydgoszczy.
W roku 2019 zdobył II nagrodę w XI Międzynarodowym Konkursie Pianistycznym Im. I. J. Paderewskiego, nagrodę za najlepsze wykonanie koncertu fortepianowego W. A. Mozarta, nagrodę Jerzego Kolanowskiego za najlepsze wykonanie utworów Fryderyka Chopina, nagrodę Filharmonii Pomorskiej za najlepsze wykonanie utworów I. J. Paderewskiego oraz dodatkowe nagrody w postaci zaproszeń na koncerty i recitale w Polsce, USA, Brazylii, Kolumbii i na Ukrainie.
Kielczanin Kamil Pacholec zdobył wyróżnienie w XVIII Międzynarodowym Konkursie Pianistycznym im. Fryderyka Chopina w Warszawie.Szanowni Państwo,
Zgodnie z rozporządzenia w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii, informujemy że od 15.12.2021r. w Parku Kultury na sali widowiskowo-kinowej maksymalnie może być 30% publiczności czyli 130 osób. Ale! Osoby w pełni zaszczepione, które dobrowolnie okażą certyfikat szczepień, lub osoby posiadające aktualny negatywny wyniku testu lub zaświadczenie o powrocie do zdrowia w związku z COVID-19 nie są liczone do tego limitu. Dlatego ! Serdecznie prosimy o zabieranie ze sobą na nasze wydarzenia stosownych dokumentów. Ponadto przypominamy, że w Parku Kultury zasłaniamy maseczką usta i nos, dezynfekujemy ręce oraz zachowujemy bezpieczną odległości zgodną z obecnymi wytycznymi. Jednocześnie podkreślamy, że systematycznie ozonujemy wszystkie pomieszczenia w Parku Kultury, tak abyście mogli być Państwo u nas bezpieczni. Informujemy też, że sala widowiskowa Parku Kultury jest stale i na bieżąco dezynfekowana oraz często ozonowana.

 

Leave a Comment