Fundacja Sztukmistrze, Teatr Polska oraz Park Kultury zapraszają na wyjątkowy spektakl “Gradient” już 29 października o godzinie 18:00 w sali widowiskowej Parku Kultury.

Bilety w cenie 20 złotych do nabycia w kasie KINO Kultura Starachowice lub na https://ekobilet.pl/park-kultury-starachowice/w-dniu/2021-10-29 “Gradient” to spektakl, którego struktura stanowi zapis refleksji nad organizmem, w jego biologicznym jak i społecznym sensie.
Organizm był dla artystów inspiracją do poszukiwań w zakresie przepływu, dynamiki i jakości ruchu oraz stał się źródłem pytań o naturę zależności przyczynowo – skutkowej.
Spektakl jest eksploracją niezwykle harmonijnych języków współczesnego cyrku i tańca, a tworzący go artyści czerpiąc inspiracje z obydwu tych źródeł, zestawiając ze sobą koncepcje, kierunki, ciała i rekwizyty.
“Gradient” jest niezwykle różnorodny – na scenie, obok licznych form ruchu, zobaczymy akrobatykę naziemną, powietrzną, żonglerkę i iluzję optyczną, a piątce tworzących go performerów towarzyszy ożywiona poprzez wizualizacje kilkumetrowa bryła.
Obsada:
– Magdalena Kisiała,
– Artur Perskawiec,
– Daniel Chlibiuk,
– Mateusz Kownacki,
– Jakub Szwed.
To trzeba zobaczyć na własne oczy!

Leave a Comment