Witajcie w drugim dniu ferii. Pogoda za oknem nie zachęca do wyjścia z domu ale mamy dla Was świetną propozycję na ten pochmurny dzień. “Gimnastyka buzi i języka” ma na celu rozruszanie aparatu mowy – niezwykle potrzebnego i niedocenianego narzędzia porozumiewania się. Dzięki rozgrzewce głosowej zyskujemy: pozytywną energię na cały dzień, sprawność wypowiadania nawet najtrudniejszych słów, pewność siebie, uśmiech na twarzy 🙂
Podczas zajęć zaproponujemy ćwiczenia, które stosowane regularnie pomagają usprawniać język, mięśnie twarzy, pracować nad mimiką, oddechem, intonacją i dynamiką wypowiedzi oraz wyrazistością mowy.
Choć brzmi to może nieco górnolotnie w rzeczywistości jest to wspaniała zabawa, dzięki której lepiej poznajemy siebie i swoje możliwości. Zapraszamy  do udziału w tej energicznej, porannej przygodzie!
Zajęcia prowadzi Monika Kowalczyk-Kogut – animator i menedżer kultury, specjalista emisji głosu. W Parku Kultury opiekuje się grupą recytatorów.
Spotkanie odbędzie się na platformie Google Meet. Po naciśnięciu linku otworzy się okno, należy wybrać opcję „Dołącz”. Nie trzeba instalować żadnego dodatkowego oprogramowania. Zapraszamy!
https://meet.google.com/frp-mvco-zbw

Leave a Comment