Nasze produkcje – zaproś nas do siebie!

“Romans muzyki i filmu”

plakatMuzyka filmowa i film z muzyką czyli „Romans muzyki i filmu” w dwóch aktach z antraktem. Koncert polskiej muzyki filmowej w wykonaniu zespołu „Chłopcy z parku” w składzie Krzysztof Stanik – gitara oraz kierownictwo muzyczne, Waldemar Dziura – gitara basowa, Grzegorz Dziamka – instrumenty perkusyjne, Piotr Mrózek – piano oraz gościnnie Łukasz Jary – gitary.
Polskie piosenki filmowe z rockowym brzmieniem śpiewają Małgorzata Kutrowska, Patrycja Suwara, Mikołaj Dyka i Łukasz Jary. To muzyczna historia pewnego romansu, który niestety nie skończy się happy endem dla bohaterów ale na pewno dobrze skończy się dla widzów.

„Przeboje z dawnych lat”

plakat zaproszenie
– Paulina Jezulin – Szwedo – magister sztuki. Uwielbia ciężkie brzmienia. Śpiewała w kilku zespołach rockowych, pisze teksty. Prywatnie mama 6 -letniej Amelki.
– Agnieszka Samsonowska – śpiewa od dzieciństwa, związana między innymi z chórem parafialnym Parafii Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Starachowicach.
– Elżbieta Tokarska – rozpoczyna śpiewanie w szkolnych chórach. Od 1975 roku członek zespołu Pieśni i Tańca przy Zakładowym Domu Kultury w Starachowicach – dziś Teatru Muzycznego nad Kamienną „Starachowianie”. Przez wiele lat solistka tego zespołu. Od 2008 śpiewa w Chórze Concentus a od 2009 również w Zespole Estradowym Wiarusy
– Maciej Jagieło – założyciel i frontman zespołu Reds. Wychowany na polskiej muzyce przełomu lat 60 tych i 70 tych. Od niedawna członek zespołu estradowego Wiarusy
– Tomasz Kordeusz – autor tekstów, kompozytor, bard, rysownik, fotografik, grafik.
Stefan Oziomek – frontman zespołu Kefirock, kompozytor i autor tekstów dla tej kapeli.
– Marek Samsonowski – sołtys Wąchocka, lider Kapeli Sołtysowej, animator kultury w Miejsko – Gminnym Ośrodku Kultury w Wąchocku.