StarAch – lista uczestników

Plakat StarAch

Kochani uczestnicy 6 Festiwalu Piosenki Młodzieżowej StarAch 2021, który w tym roku z wiadomych przyczyn odbywa się on-line. Poniżej prezentujemy listę osób, które wysłały do nas zgłoszenie. Prosimy o sprawdzenie czy jesteście na tej liście i kierowanie ewentualnych uwag i pytań do pana Piotra Mrózka-koordynatora Festiwalu. A już w najbliższy weekend jury będzie zapewne burzliwie obradować nad werdyktem, który ogłosimy 4 maja o godz. 17.00 na naszej stronie internetowej (parkkultury.starachowice.eu) oraz na FB Parku Kultury.

LISTA  UCZESTNIKÓW

I kat. wiekowa (0-III kl.)
1.Karmen Kowalska – „Ada, to nie wypada” – Zamość
2.Weronika Sornat – „Ramię w ramię” – Jaworznia
3.Kinga Rataj – „Ciastka” – Katowice
4.Jan Woś – „Mniej niż zero” – Brody
5.Gabriela Łucka – „Zostań moją przyjaciółką” – Lipie
6.Natan Gryga – „Bratnie dusze” – Brzeźnio
7.Adam Orczyk – „Bez ciebie” – Krynki
8.Malwina Klepacz – „Kolorowy wiatr” – Krynki
9.Pola Szcześnik – „Na 4 kopyta i wiatr” – Starachowice
10.Jan Dzielski – „Bursztynek” – Nowy Targ

II kat. wiekowa (IV-VIII kl.)
1.Julia Rączka – „Gwiazdą być” – Bielsko-Biała
2.Aleksandra Juchniewicz – „Niebo do wynajęcia” – Szczecin
3.Ewelina Matejko – „Greatest Love of All” – Międzyrzec Podlaski
4.Iga Podsiedlik – „Żeby szczęśliwym być” – Wola Zofiowska
5.Dawid Klepacz – „Arcade” – Kuczów
6.Emilia Piętak – „Piosenka na zły czas” – Adamów
7.Julia Stefanowska – „Wspaniały świat” – Wrocław
8.Roksana Dyrka – „Titanium” – Koziegłowy
9.Wiktoria Eliaszewicz – „Moknie w deszczu diabeł” – Bolesławiec
10.Lena Sikora – „Tajemnice” – Szczecin
11.Milena Konieczna – „Never Enough” – Nowogrodziec
12.Karina Kowalska – „O panu tralalińskim” – Zamość
13.Sara Niemczyk – „Małe tęsknoty” – Sanok
14.Julia Szeluga – „Byle jak” – Baboszewo
15.Natalia Gal – „It’s oh so quiet” – Klikuszowa
16.Natalia Kosmowska – „Płonąca stodoła” – Opatkowice
17.Zofia Kurowska – „Ani słowa” – Dąbrówka Wielka
18.Lena Balcerowska – „Zanim padnie strzał” – Tuchola
19.Natalia Lemantowicz – „Modelka” – Chorzów
20.Dawid Laudański – „Jesienny Rock’n Roll” – Ostrowiec Świętokrzyski
21.Liliana Czarnecka – „Udało prawie się” – Ostrowiec Świętokrzyski
22.Marta Lewandowska – „Dobry apetyt” – Zakroczym
23.Michał Kowalczyk – „Bajka Tuwima” – Chojnów
24.Karina Gralec – „Z naszymi marzeniami” – Starachowice
25.Anna Sobkowicz – „Co nam w duszy gra” – Legnica
26.Patrycja Jędrzejewska -”Człowieczy los” – Bieliny
27.Jakub Duda – „Jak gdyby nic” – Klikuszowa
28.Zuzanna Lemantowicz – „Taki cud i miód” – Chorzów
29.Julia Jagieła – „Nie wie nikt” – Krynki
30.Martyna Cieśla – „Boję się” – Ostrowiec Świętokrzyski
31.Antoni Kuros – „Sing in the Rain” – Klikuszowa
32.Maciej Góźdź – „Ekorock” – Starachowice
33.Zofia Borowska – „Gwiazdą być” – Białystok
34.Julia Tłuczkiewicz – „W małym kinie” – Ostrowiec Świętokrzyski
35.Anna Dzielska – „Ja kocham rapa” – Nowy Targ
36.Zuzanna Bochman – „Moje serce to jest muzyk” – Łuków
37.Emilia Głodek – „Cicho” – Kłoczew

III kat. wiekowa (szkoły ponadpodstawowe)
1.Wojciech Stefanowski – „Szerokie wody” – Wrocław
2.Gabriela Błaszczyk – „Co mi Panie dasz” – Oblęgorek
3.Wioletta Kwapisz – „List” – Osiny
4.Wiktoria Szydłowska – „Wariatka tańczy” – Starachowice
5.Aleksandra Orłowska – „Za daleko do nieba” – Zielona Góra
6.Zuzanna Madej – „Kiedyś” – Bytom
7.Jagoda Rataj – „Kto może mi to dać” – Katowice

Dodaj komentarz