Lista uczestników “9 Ogólnopolskiego Festiwalu Kolęd i Piosenek Bożonarodzeniowych. Starachowice 2020”

Serdecznie dziękujemy za przesłanie tak wielu zgłoszeń do “9 Ogólnopolskiego Festiwalu Kolęd i Piosenek Bożonarodzeniowych. Starachowice 2020”, poniżej prezentujemy listę uczestników zakwalifikowanych do konkursu.
Kategoria I  7-14 lat
1. Adam Bulski  13 lat Kielce
2. Alan Milcarz  11 lat Skarż. Kam.
3. Aleksandra Juchniewicz 12 lat  Szczecin
4. Amelia Kędziora 10 lat Starachowice
5. Brożyna Amelia 13 lat Piekoszów
6. Duet PANDORKI: Julia Tłuczkiewicz, Matylda Szklarska 14 lat,
Ostr. Św.
7. Ela Bujnowska 10 lat Starachowice
8. Emilia Piętak 12 lat Adamów gm. Brody
9. Emilia Szcześniak 11 lat Łuków
10. Helena Rymarczyk 8 lat Parszów
11. Iga Podsiedlik 10 lat Wola Zofiowska
12. Iga Stefańska, Jan Michta (perk.) 9 lat Parszów
13. Jagoda Rataj 14 lat Katowice
14. Jakub Duda 14 lat Nowy Targ
15. Julia Kubryj 6 lat Żory
16. Julia Kwak 10 lat Nowy Targ
17. Julia Rączka 14 lat Bielsko Biała
18. Julia Tłuczkiewicz 14 lat Ostr. Św.
19. Katarzyna Zawiła 13 lat Starachowice
20. Kinga Rataj 7 lat Katowice
21. Lena Balcerowska 12 lat Tuchola
22. Lena Łygan  8 lat Iłża
23. Lena Mojecka 7 lat Kielce
24. Maja i Hania Gajkowska 7 lat Piekoszów
25. Maria Woźniak 13 lat Starachowice
26. Mateusz Wiaderek 12 lat Starachowice
27. Matylda Szklarska 14 lat Ostr,Św.
28. Milena Konieczna 14 lat Legnica
29. Nadia Drużdż 8 lat Parszów
30. Natalia Gal 11 lat Nowy Targ
31. Natalia Giełczyńska 8 lat Nowy Targ
32. Natalia Łygan 14 lat Iłża
33. Natan Gryga 8 lat Zduńska Wola
34. Nikola Redlica 9 lat Kielce
35. Oliwia Krupa 12 lat Gaj 25,Radonin
36. Patrycja Jędrzejowska 11 lat Kielce
37. Sandra Włodarczyk 13 lat Parszów
38. Weronika Sornat 8 lat Jaworznia
39. Wiktoria Szlęzak 9 lat Starachowice
40. Anna Kamieniorz 9 lat Pniów
Kategoria II 15 lat i więcej
1. Aleksandra Gąska 15 lat Kielce
2. Daria Zając 16 lat Szczecin
3. Dominika Bracka 20 lat Skarż. Kam.
4. Duet Urszula Dopierała, Andrzej Płuciniczak, 25-45 lat Popowo
Stare
5. Gabriela Błaszczyk 17 lat Oblęgorek
6. Julia Wiśnios 15 lat Skarż. Kam.
7. Duet: Kinga Klepacz (19), Klaudia Mazonik (21) Starachowice
8. Lena Żońca 17 lat Iłża
9. Magdalena i Wojciech Balewicz (akord) Mikołajewo
10. Martyna Pawłowska, Julia Sokołowska(akord) Skarż. Kam.
11. Martyna Plewa 19 lat Nowy Targ
12. Wioletta Kwapisz 16 lat Mirzec
13. Daria Zając 16 lat Szczecin
14. Patrycja Suwara 28 lat Parszów
15. Martyna Bidzińska 19 lat Pawłów

Dodaj komentarz