Retro wieczór w Amfiteatrze z Anną Marią Adamiak.

10 lipca (niedziela) o godzinie 17.00 w Amfiteatrze Parku Miejskiego w Starachowicach na specjalnie na życzenie mieszkańców miasta wystąpi Anna Maria Adamiak – wybitna śpiewaczka operowa, operetkowa i musicalowa, aktorka, pedagog, muzykoterapeutka. Pochodząca z naszego miasta artystka zaprezentuje program retro pod tytułem „Na pierwszy znak” inspirowany muzyką i kulturą lat 20. i 30. XX wieku. Czytaj dalej „Retro wieczór w Amfiteatrze z Anną Marią Adamiak.”

Od operetki do musicalu

8 lipca (piątek) o godzinie 19.00 w Amfiteatrze Parku Miejskiego zapraszamy na koncert „Od operetki do musicalu” w wykonaniu wybitnych solistów oraz zespołu Strauss Ensemble. Koncert pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Starachowice Marka Materka i Starosty Starachowickiego Piotra Ambroszczyka odbędzie się w ramach XXVIII Międzynarodowego Festiwalu Muzycznego im. Krystyny Jamroz w Busku Zdroju. Czytaj dalej „Od operetki do musicalu”

Nareszcie wakacje!

Nareszcie wakacje!
Jesteśmy pewni, że mali i duzi znajdą u nas coś co ich zainteresuje i
sprawi, że te wakacje będą niezapomniane.
Zapraszamy do zapoznania się z naszym  letnim rozkładem kulturalnej jazdy do zapisywania się na zajęcia  i zanurzenia się z nami w świat kreatywnych kulturalnych wakacji!

Czytaj dalej „Nareszcie wakacje!”