Artur Rojek w Parku Kultury w Starachowicach!

Po entuzjastycznym przyjęciu ostatniej płyty „Kundel” i towarzyszącej jej trasy koncertowej, zarówno

w klubowej, jak i plenerowej odsłonie, Artur Rojek nie zwalnia tempa. Artysta ogłasza kilkanaście jesiennych koncertów w ramach trasy „Bez końca”, podczas której odwiedzi klimatyczne i kameralne miejsca w różnych zakątkach Polski.  Będzie również w Starachowicach!
Bilety będą dostępne w sprzedaży od czwartku 16 września od godziny 12:00 na stronie: eBilet.pl

Zapraszamy na wyjątkowe wakacyjne zajęcia z teatrem, tańcem, piosenką kabaretową i stand-upem !

Park Kultury w Starachowicach po raz drugi z rzędu został beneficjentem programu Narodowego Centrum Kultury Kultura – Interwencje. Projekt „Kultura. Wzmocnienia pozytywne” to cykl warsztatów artystycznych: piosenki kabaretowej, tańca, teatru komediowego oraz improwizacji kabaretowej, które skierowane są do różnorodnych grup mieszkańców zainteresowanych współtworzeniem kultury. Zwieńczeniem warsztatów będzie widowisko muzyczne o charakterze variete – wspólne dzieło uczestników oraz zespołów działających w Parku Kultury. Czytaj dalej Zapraszamy na wyjątkowe wakacyjne zajęcia z teatrem, tańcem, piosenką kabaretową i stand-upem !

Ruszają zapisy do drugiej w tym roku odsłony Pchlego Targu!

Zapraszamy już 31 lipca (sobota) na starachowicki Rynek. Od godziny 10.00 do ostatniego klienta (jednak nie dłużej niż do 16.00) będzie można bezpłatnie skorzystać z miejsca wystawienniczego – jeśli masz jakieś rzeczy, które chcesz oddać, sprzedać lub się wymienić to jest to dobra okazja! Czytaj dalej Ruszają zapisy do drugiej w tym roku odsłony Pchlego Targu!

„Don Vasyl i Gwiazdy Cygańskiej Pieśni”

Koncert przeniesiony na 17 czerwca 2021r. godz 19.00

Informujemy, że z powodów epidemicznych, obowiązujących wytycznych GIS – 50 % sali, miejsca z zakupionych wcześniej biletów nie obowiązują, przed koncertem wyznaczona osoba wskaże dostępne miejsca.
Czytaj dalej „Don Vasyl i Gwiazdy Cygańskiej Pieśni”