ROCKOWE MIKOŁAJKI 2022

Park Kultury, zespół “Majstry” oraz Spółdzielczy Dom Kultury w Starachowicach zapraszają na ROCKOWE MIKOŁAJKI 2022!!!
Czy da się połączyć świąteczną atmosferę i rocka, a do tego zrobić cos dobrego dla tych najbardziej bezbronnych-opuszczonych zwierzaków?
Okazuje się, że TAK! Czytaj dalej „ROCKOWE MIKOŁAJKI 2022”

Piknik Rodzinny

Już w najbliższą niedzielę 4 września w Amfiteatrze Parku Miejskiego od 15.00 do 19.00 wspólnie pożegnamy lato na Pikniku Rodzinnym na zakończenie wakacji 2022, na którym dla najmłodszych czeka moc atrakcji! W programie m.in.: prezentacje artystyczne i sportowe grup działających w Starachowicach, warsztaty, gry i zabawy z upominkami, profilaktyka, bezpłatne konsultacje dietetyczne! Wstęp wolny!

tłumaczenie na język ukraiński
tłumaczenie na język ukraiński / переклад на українську мову

Dookoła Bajki!

Międzypokoleniowe warsztaty artystyczne w Parku Kultury – zapraszamy
Starachowicki Park Kultury po raz trzeci pozyskał dofinansowanie z Narodowego Centrum Kultury: Kultura – Interwencje. Edycja 2022. Fundusze w wysokości 19 tys. zł przeznaczone zostaną na organizację międzypokoleniowych warsztatów artystycznych i inscenizację bajki dla dzieci i dorosłych. Do udziału w warsztatach zapraszamy otwartych na nowe wyzwania mieszkańców miasta. Zapisy ruszyły. Czytaj dalej „Dookoła Bajki!”

Niedzielne atrakcje!

Zapraszamy do udziału w zupełnie nowym konkursie fotograficznym. Przedstawiamy I Przegląd Fotografii Wernakularnej
„Niedzielne atrakcje”. Konkurs ma na celu prezentację fotografii z domowych archiwów, fotografii codziennych, często uznawanych za banalne, zwykłe prozaiczne, które będą dokumentowały życie codzienne mieszkańców powiatu. Interesują nas przede wszystkim fotografie archiwalne ale współczesne są również mile widziane. Przejrzyjcie szuflady, wysyłajcie zdjęcia. Nagrody finansowe trafią do autorów najciekawszych zdjęć. Czytaj dalej „Niedzielne atrakcje!”

Magia 2022!

wyróżnienie - Aneta Marciniak

Jak co roku, wszystkich fotografujących, zakochanych w powiecie starachowickim, zapraszamy do udziału w  XVI OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE FOTOGRAFICZNYM MAGIA POWIATU STARACHOWICKIEGO. NATURA, KULTURA MATERIALNA, TRADYCJE” im. Jerzego Orzechowskiego.

Do pobrania karta zgłoszeniowa  oraz regulamin konkursu

Na Wasze prace czekamy do 31.10.2022 – ZACZARUJCIE NAS!

Оголошення українською мовою можете знайти внизу.

Czytaj dalej „Magia 2022!”