7 Starachowicki Dzień Seniora

UWAGA!!!
Starachowicki Dzień Seniora zaplanowany na 19 września ze względu na mało optymistyczne prognozy pogody zostaje przeniesiony z Amfiteatru Parku Miejskiego do Parku Kultury (ul. Radomska 21).
Barwny Korowód wyruszy o godz. 14.15 spod budynku parku Kultury, a część artystyczna odbędzie się w sali widowiskowo-kinowej. Zapraszamy i prosimy o zabranie ze sobą maseczek i paszportów covidowich. Do zobaczenia!

Czytaj dalej 7 Starachowicki Dzień Seniora

2️⃣9️⃣ i 3️⃣ / 4️⃣ Ogólnopolski Mały Konkurs Recytatorski rozstrzygnięty!

Dziękujemy Wam za tak liczny udział!
Gratulujemy wszystkim uczestnikom – jesteście niesamowici!!
Nagrody wyślemy pocztą 🙂 Czytaj dalej 2️⃣9️⃣ i 3️⃣ / 4️⃣ Ogólnopolski Mały Konkurs Recytatorski rozstrzygnięty!

Dzień Sybiraka w Starachowicach

Prezydent Miasta Starachowice Marek Materek, Związek Sybiraków Koło w Starachowicach oraz Społeczność Szkoły Podstawowej nr 12 im. Mikołaja Kopernika zapraszają do udziału w obchodach Dnia Sybiraka i 82 rocznicy napaści ZSRR na Polskę 17 września, piątek, kościół pw. Wszystkich Świętych.

Czytaj dalej Dzień Sybiraka w Starachowicach

Food Truck Festival

Od najbliższego piątku (3 września)od godziny 12.00 rusza kolejna edycja Food Truck Festival czyli najsmaczniejsza impreza w mieście!!!
Oprócz pysznego jedzenia proponujemy Wam coś dla ciała i ducha 🙂 W sobotę w godz.15.00-16.00 na placu rekreacyjnym na Szlakowisku zapraszamy na bezpłatne warsztaty taneczne i zumbę dla najmłodszych, które poprowadzi Julia Ostatek i tancerze Zespołu Tańca i Inscenizacji “Plejada”, a w niedzielę w godz. 14.00-16.00 warsztaty “Jak fotografować jedzenie” z Katarzyną Gritzmann. Zapraszamy! Czytaj dalej Food Truck Festival