Młodzi fotograficy nagrodzeni!

Dobrze zacząć nowy tydzień od dobrych informacji! Miło nam poinformować, że młodzi fotograficy: Maja Sławek oraz Dominik Telec, podopieczni Katarzyny Gritzmann z pracowni fotograficznej, zdobyli pierwsza i drugą nagrodę w konkursie fotograficznym “Światło – Cień” organizowanym przez MOK Kowary. Czytaj dalej Młodzi fotograficy nagrodzeni!

„Zakochaj się w Starachowicach” czyli Walentynki inaczej!

Zbliżają się Walentynki – święto zakochanych. Chcielibyśmy zaprosić mieszkańców miasta do niecodziennych obchodów tego święta – wzięcia udziału w grze miejskiej pt. „Zakochaj się w Starachowicach”. Czytaj dalej „Zakochaj się w Starachowicach” czyli Walentynki inaczej!

Kino Kultura wraca do gry – najbliższe seanse już 12 lutego!

Po wielu tygodniach zamknięcia i kinowej ciszy powracamy-wciąż w pełnym rygorze sanitarnym -do grania seansów. Pierwszy film już 12 lutego- szczegóły naszej walentynkowej oferty już niebawem, tymczasem prosimy o zapoznacie się z regulaminem, który zgodnie z wytycznymi MKiDN i GIS wdrażamy także i u nas w kinie. Nie możemy się doczekać spotkania z Wami!!! Czytaj dalej Kino Kultura wraca do gry – najbliższe seanse już 12 lutego!

Szkoła perkusyjna on-line – FIVE STROKE ROLL

Witamy w kolejnym odcinku.
Tym razem z cyklu „Wprawka tygodnia” prezentujemy FIVE STROKE ROLL – to w wolnym tłumaczeniu pięć uderzeń rolowanych, czyli opartych na dwójkach (dwóch uderzeniach jedną ręką). Czytaj dalej Szkoła perkusyjna on-line – FIVE STROKE ROLL

Nabór kandydatów na rachmistrzów terenowych

Prezydent Miasta Starachowice Marek Materek – Gminny Komisarz Spisowy ogłasza otwarty i konkurencyjny nabór kandydatów na rachmistrzów terenowych, wykonujących czynności w ramach prac spisowych związanych z przeprowadzeniem na terenie Gminy Starachowice Spisu Powszechnego NSP 2021. Czytaj dalej Nabór kandydatów na rachmistrzów terenowych