Ruszają zapisy do drugiej w tym roku odsłony Pchlego Targu!

Zapraszamy już 31 lipca (sobota) na starachowicki Rynek. Od godziny 10.00 do ostatniego klienta (jednak nie dłużej niż do 16.00) będzie można bezpłatnie skorzystać z miejsca wystawienniczego – jeśli masz jakieś rzeczy, które chcesz oddać, sprzedać lub się wymienić to jest to dobra okazja! Czytaj dalej Ruszają zapisy do drugiej w tym roku odsłony Pchlego Targu!

To był weekend! 

Kolejny letni weekend za nami. To były trzy dni wypełnione przede wszystkim piękną pogoda, dobra muzyką i mnóstwem pozytywnej energii. W piątek 16 lipca w Amfiteatrze Parku Miejskiego odbyło się zakończenie Starachowickiej Ligii Orlikowej, na którym  z recitalem wystapiła wokalistka Paula „Curly” Kucharska. Sobota to „Romans muzyki i filmu w 2 aktach z antraktem” Czytaj dalej To był weekend! 

Street Food Polska Festival

Halo Starachowice!!! Wracamy do Was! Już od 9 do 11 lipca na Placu Na Szlakowisku zaparkują najlepsze food trucki z kuchnią z różnych stron świata! Będą potrawy kuchni hiszpańskiej, amerykańskiej, węgierskiej czy azjatyckiej. Dania mięsne i wegetariańskie. Coś na słodko i słono. Każdy znajdzie coś pysznego dla siebie! Najwyższa jakość gwarantowana przez Street Food Polska. Atrakcje dla dzieci, muzyka na żywo i fantastyczna atmosfera! Już dziś zapiszcie ten termin w kalendarzu. Będzie się działo! Widzimy się!

Czytaj dalej Street Food Polska Festival

Projekt Volodia

Szanowni Państwo, pogoda jest jaka jest, a że z naturą się nie dyskutuje, dlatego informujemy, że dzisiejszy koncert zespołu Projekt Volodia gra Grzesiuka zaplanowany na godz. 16.00 w Amfiteatrze przenosimy w gościnne progi Parku Kultury-wstęp oczywiście wolny, serdecznie zapraszamy!!! Dostępny będzie również mobilny punkt spisu powszechnego i wystawa poświęcona spisowi.