Artyści z Kabaretu POD  WYRWIGROSZEM – zmiana terminu!

Uwaga! Zmiana terminu występu Kabaretu z 8 grudnia na 12 maja 2022.

Bilety i zaproszenia zachowują ważność na 12 maja 2022r.,
– Biuro  Podróży “Omnia” -Starachowice ul; Rynek 33 tel; 41/274-36-88
–  kasa PK – Starachowice. tel.41/274-65-25

Czytaj dalej Artyści z Kabaretu POD  WYRWIGROSZEM – zmiana terminu!

Artur Rojek w Parku Kultury w Starachowicach!

Po entuzjastycznym przyjęciu ostatniej płyty „Kundel” i towarzyszącej jej trasy koncertowej, zarówno

w klubowej, jak i plenerowej odsłonie, Artur Rojek nie zwalnia tempa. Artysta ogłasza kilkanaście jesiennych koncertów w ramach trasy „Bez końca”, podczas której odwiedzi klimatyczne i kameralne miejsca w różnych zakątkach Polski.  Będzie również w Starachowicach!
Bilety będą dostępne w sprzedaży od czwartku 16 września od godziny 12:00 na stronie: eBilet.pl

„Pejzaż z piosenką” Tomasza Kordeusza i jego gości.

25 lipca o godzinie 19.00 w Amfiteatrze Parku Miejskiego zabrzmi muzyka w wykonaniu Tomasza Kordeusza – jednego z najbardziej znanych starachowickich artystów, który na koncert do rodzinnego miasta zaprosił znakomitych gości.

Czytaj dalej „Pejzaż z piosenką” Tomasza Kordeusza i jego gości.

Street Food Polska Festival

Halo Starachowice!!! Wracamy do Was! Już od 9 do 11 lipca na Placu Na Szlakowisku zaparkują najlepsze food trucki z kuchnią z różnych stron świata! Będą potrawy kuchni hiszpańskiej, amerykańskiej, węgierskiej czy azjatyckiej. Dania mięsne i wegetariańskie. Coś na słodko i słono. Każdy znajdzie coś pysznego dla siebie! Najwyższa jakość gwarantowana przez Street Food Polska. Atrakcje dla dzieci, muzyka na żywo i fantastyczna atmosfera! Już dziś zapiszcie ten termin w kalendarzu. Będzie się działo! Widzimy się!

Czytaj dalej Street Food Polska Festival

Projekt Volodia

Szanowni Państwo, pogoda jest jaka jest, a że z naturą się nie dyskutuje, dlatego informujemy, że dzisiejszy koncert zespołu Projekt Volodia gra Grzesiuka zaplanowany na godz. 16.00 w Amfiteatrze przenosimy w gościnne progi Parku Kultury-wstęp oczywiście wolny, serdecznie zapraszamy!!! Dostępny będzie również mobilny punkt spisu powszechnego i wystawa poświęcona spisowi.