„Pejzaż z piosenką” Tomasza Kordeusza i jego gości.

25 lipca o godzinie 19.00 w Amfiteatrze Parku Miejskiego zabrzmi muzyka w wykonaniu Tomasza Kordeusza – jednego z najbardziej znanych starachowickich artystów, który na koncert do rodzinnego miasta zaprosił znakomitych gości.

Czytaj dalej „Pejzaż z piosenką” Tomasza Kordeusza i jego gości.

To był weekend! 

Kolejny letni weekend za nami. To były trzy dni wypełnione przede wszystkim piękną pogoda, dobra muzyką i mnóstwem pozytywnej energii. W piątek 16 lipca w Amfiteatrze Parku Miejskiego odbyło się zakończenie Starachowickiej Ligii Orlikowej, na którym  z recitalem wystapiła wokalistka Paula “Curly” Kucharska. Sobota to “Romans muzyki i filmu w 2 aktach z antraktem” Czytaj dalej To był weekend! 

“Korzenie i skrzydła” – odcinek specjalny – wspomnienie Marka Tokarskiego

Dziś żegnamy Marka Tokarskiego. W tym dniu pełnym refleksji zapraszamy do obejrzenia odcinka specjalnego “Korzeni i Skrzydeł”, w którym Marka Tokarskiego wspominają przyjaciele i współpracownicy. Czytaj dalej “Korzenie i skrzydła” – odcinek specjalny – wspomnienie Marka Tokarskiego

Spotkanie z podróżniczką Elżbietą Dzikowską i finisaż wystawy jej fotografii

Zapraszamy na finisaż wystawy fotografii Elżbiety Dzikowskiej pt. RÓŻNE OBLICZA PIĘKNA. CO ROBIĄ KOBIETY ŻEBY SIĘ PODOBAĆ i spotkanie autorskie z podróżniczką w Amfiteatrze Parku Miejskiego – 29.06. o godz. 19.00. Wtedy nastąpi też rozstrzygnięcie konkursu fotograficznego na najbardziej inspirującą stylizację.