Chór Kameralny „Portamento” rozbił bank nagród!

Chór „Portamento” z Parku Kultury w Starachowicach z Grand Prix, Złotym Dyplomem i  nagrodą dla dyrygentki – Bożeny Magdaleny Mrózek. Sukces zespołu na III Ogólnopolskim Konkursie Muzyki Sakralnej „Nadzieja w Chórze”.

Czytaj dalej Chór Kameralny „Portamento” rozbił bank nagród!

“Pokłóćmy się, pogódźmy się”. Zaczęliśmy!

W Parku Kultury zaczęliśmy działania projektu “Pokłóćmy się, pogódźmy się”. Uczestnicy – młodzież ze Starachowic i powiatu starachowickiego będą poznawać m.in. tajniki rzeczowej i merytorycznej dyskusji, technik autoprezentacyjnych, debatowania, argumentowania.

Czytaj dalej “Pokłóćmy się, pogódźmy się”. Zaczęliśmy!

Pchli targ w Starachowicach

Antyki, rękodzieło, książki i płyty winylowe z muzyką klasyczną i rozrywkową, monety, różnego typu szkło i szkliwo, ubrania i buty dla dzieci i dorosłych, wózki i akcesoria dla maluchów, zabawki, gry, puzzle ale także instrumenty muzyczne, obrazy, drobny i domowy sprzęt AGD, stare radia i gramofony, srebra i porcelana, kwiaty z papieru, akcesoria dla czworonogów a nawet futra i zimowe czapy – w sobotę w Rynku w Starachowicach było ponad 30 wystawców! Pchli targ zorganizowaliśmy pod hasłem „Wszystko, co tobie już niepotrzebne, może przydać się innym”. To pierwsze takiego typu spotkanie tego lata, na kolejne zapraszamy w sobotę 29 sierpnia.

Czytaj dalej Pchli targ w Starachowicach

Sprzedaj, wymień, oddaj…

Pchli Targ w Starachowicach czyli przyjdź, sprzedaj, oddaj lub wymień się!

Jeśli masz w domu ubrania czy przedmioty, które są Ci niepotrzebne, chcesz je oddać, sprzedać lub wymienić się na coś innego to Pchli Targ jest właśnie dla Ciebie! A może tworzysz niepowtarzalne rękodzieło i chcesz je pokazać?Zapraszamy już 8 sierpnia (sobota) na starachowicki Rynek.

Czytaj dalej Sprzedaj, wymień, oddaj…