Śladami Świętej Barbary – gra miejska

Park Kultury serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w kolejnej autorskiej grze miejskiej  mającej charakter spaceru po Starachowicach. W czasie jej trwania poznamy (lub przypomnimy sobie) wiele miejsc i faktów z historii Starachowic. Trasa ulicami miasta nie jest szczególnie wymagająca i długa, dlatego jesteśmy pewni, że każdy z Was bez względu na wiek da radę ją przejść. Połączyliśmy elementy gry miejskiej (zadania do wykonania ) i pieszego rajdu turystycznego (opis trasy). Uczestnikami mogą być osoby z różnych grup wiekowych (osoby nieletnie pod opieką dorosłego). Czytaj dalej Śladami Świętej Barbary – gra miejska

10 Ogólnopolski Festiwal Kolęd i Piosenek Bożonarodzeniowych Starachowice. Finał 15.01.2022r.

Zapraszamy do udziału.

Regulamin

 Organizatorem 10 Ogólnopolskiego Festiwalu Kolęd i Piosenek Bożonarodzeniowych jest Park Kultury z siedziba przy ul. Radomskiej 21, 27-200 Starachowice. Czytaj dalej 10 Ogólnopolski Festiwal Kolęd i Piosenek Bożonarodzeniowych Starachowice. Finał 15.01.2022r.

Uwaga komunikat

W związku z nowelizacja ustawy z dnia 28 października 2020 r. o zmianie niektórych ustaw w związku z przeciwdziałaniem sytuacjom kryzysowym związanym z wystąpieniem COVID-19
od 1 do 17.12. w Parku Kultury w Starachowicach obowiązywać będzie limit 50% publiczności w kinie oraz podczas wydarzeń kulturalnych, na zajęciach limit 15m2 na jedną osobę.
Nadal obowiązuje nakaz zasłaniania twarzy maseczką, dezynfekcja rąk i zachowanie odległości.

Artyści z Kabaretu POD  WYRWIGROSZEM – zmiana terminu!

Uwaga! Zmiana terminu występu Kabaretu z 8 grudnia na 12 maja 2022.

Bilety i zaproszenia zachowują ważność na 12 maja 2022r.,
– Biuro  Podróży “Omnia” -Starachowice ul; Rynek 33 tel; 41/274-36-88
–  kasa PK – Starachowice. tel.41/274-65-25

Czytaj dalej Artyści z Kabaretu POD  WYRWIGROSZEM – zmiana terminu!

Mikołajki tuż-tuż ale u nas w Kinie Kultura Mikołaj  będzie najwcześniej!

Zapraszamy wszystkie dzieciaki już 5 grudnia (niedziela) na Dziecięcy Poranek Kinowy. O godzinie 11.00 na dużym ekranie odwiedzi nas nasza dobra znajoma krówka Klara Muu, która wprowadzi nas w mocno świąteczny nastrój. Po seansie zapraszamy na bajkowe świąteczne warsztaty, które poprowadzą pomocnice Świętego Mikołaja- Śnieżynki.  W programie m.in.: animacje, gry i zabawy ruchowe, świąteczna  zumba, poczęstunek. Czytaj dalej Mikołajki tuż-tuż ale u nas w Kinie Kultura Mikołaj  będzie najwcześniej!

Michał Bajor – “Kolor Cafe” Przeboje włoskie i francuskie”

Gdzie i kiedy?
Park Kultury w Starachowicach
20 listopada (sobota)  o godzinie 18:00
W związku ze specyficznym i kameralnym charakterem recitalu Michała Bajora, uprzejmie prosimy o nie przyprowadzanie na koncert małych dzieci poniżej 6 roku życia. Przepraszamy i dziękujemy.

Czytaj dalej Michał Bajor – “Kolor Cafe” Przeboje włoskie i francuskie”