Iłża – Przygoda z Historią

Od dziś przez najbliższe dwa tygodnie na skwerze przed Parkiem Kultury można oglądać wystawę zdjęć Damiana Fużyńskiego “Iłża – Przygoda z Historią”. Każda plansza posiada oprócz zdjęcia QR kod, który po zeskanowaniu pokazuje trasę dojazdu do miejsca widocznego na zdjęciu. Wystawa była wcześniej prezentowana w Radomiu.

Dookoła Bajki!

Międzypokoleniowe warsztaty artystyczne w Parku Kultury – zapraszamy
Starachowicki Park Kultury po raz trzeci pozyskał dofinansowanie z Narodowego Centrum Kultury: Kultura – Interwencje. Edycja 2022. Fundusze w wysokości 19 tys. zł przeznaczone zostaną na organizację międzypokoleniowych warsztatów artystycznych i inscenizację bajki dla dzieci i dorosłych. Do udziału w warsztatach zapraszamy otwartych na nowe wyzwania mieszkańców miasta. Zapisy ruszyły. Czytaj dalej „Dookoła Bajki!”

Wakacje off-line cd

Czas naszych wakacyjnych warsztatów dobiega końca – zapraszamy Was na trzy ostatnie zajęcia ale dla tych, którzy czują niedosyt, mamy świetną wieść – za chwile startuje projekt „Dookoła bajki”, w którym możecie wziąć udział i zagłębić się w świat tańca, storytellingu, teatru i scenografii. Projekt dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu Narodowego Centrum Kultury Kultura – Interwencje. Edycja 2022 Czytaj dalej „Wakacje off-line cd”

Święto Wojska Polskiego

Starosta Powiatu Starachowickiego – Piotr Ambroszczyk i Prezydent Miasta Starachowickiego – Marek Materek zapraszają na obchody Święta Wojska Polskiego 15 sierpnia (poniedziałek) 2022 r.
Program uroczystości:
treść w języku ukraińskim
tłumaczenie na język ukraiński / переклад на українську мову

Czytaj dalej „Święto Wojska Polskiego”

Wakacje off-line c. d.

banner - wakacje off
Przed nami kolejny tydzień wakacji pod znakiem fotografii, tańca i muzyki gorąco Was zapraszamy na nasze otwarte zajęcia!
Zajęcia odbywają się w Amfiteatrze, w razie deszczowej pogody – w siedzibie tymczasowej Parku Kultury przy ul. Leśnej 2.
kod qr - tłumaczenie na język ukraiński
tłumaczenie na język ukraiński /переклад на українську мову

Czytaj dalej „Wakacje off-line c. d.”

Uwaga praca!

Park Kultury zatrudni młodszego specjalistę ds. konserwacji i techniki.

Osoba zatrudniona na tym  stanowisku  będzie odpowiedzialna za wykonywanie prac konserwacyjnych i remontowo instalacyjnych, utrzymywanie czystości i estetyki na terenie siedziby Parku Kultury i w obiektach oraz nieruchomościach zarządzanych przez Park Kultury, pomoc przy organizacji i realizacji wydarzeń kulturalnych własnych oraz zleconych realizowanych przez Park Kultury. Czytaj dalej „Uwaga praca!”